logo Najlepsza na wypoczynek

Pokoje nad jeziorem Rospuda

Pokoje nad jeziorem Rospuda w obszarze Chronionego Krajobrazu Doliny Rospudy w północno-wschodniej Polsce na Suwalszczyźnie.


Noclegi. Pokój dwuosobowy

Pokój z widokiem na gniazdo bocianie, pokój agroturystyczny, pokój na wsi, pokój na poddaszu, pokój dwuosobowy, pokój z łazienką. DBL

pokoj-nad-jeziorem
Pokój SZARY z widokiem na gniazdo bocianie.

Pokój trzyosobowy. Agroturystyka

Pokój z widokiem na gniazdo bocianie, pokój trzyosobowy, pokój agroturystyczny, pokój na wsi, pokój na poddaszu. TPL

pokoj-nad-jeziorem-rospuda
Pokój ZIELONY z widokiem na gniazdo bocianie.

Noclegi nad jeziorem Rospuda

Pokój z łazienką, pokój agroturystyczny, pokój na poddaszu, pokój na wsi, pokój dwuosobowy z dodatkowym łóżkiem. TPL

pokoj-nad-jeziorem-suwalszczyzna
Pokój DUŻY z widokiem na ogród.

Noclegi nad jeziorem Rospuda

Pokoje nad jeziorem Rospuda dla Ciebie, znajomych i rodziny. Pokoje do wynajęcia, 8 miejsc noclegowych w agroturystyce na Suwalszczyźnie w strefie Natura 2000 lub wynajmij: domek nad jeziorem

pokój dwuosobowy

Nad jeziorem Rospuda
 • 99 zł /noc
 • pokój dwuosobowy
 • łazienka, wifi
 • bocianie gniazdo za oknem

Noclegi nad jeziorem

Pokoje noclegi
 • 499 zł weekend
 • pokój dwuosobowy DBL
 • łazienka, wifi
 • Bocianie gniazdo za oknem

Agroturystyka nad jeziorem

Pokoje nad jeziorem
 • miejsca noclegowe
 • prywatna linia brzegowa
 • zdrowe posiłki codziennie
 • zniżka rodzinny bonus
Noclegi Agroturystyka Dolina Rospudy

Noclegi nad jeziorem Rospuda. Bliżej niż myślisz. Rospuda nad jeziorem najlepsza. Wypoczynek moczyć nogi na pomoście, spacerować wzdłuż lini brzegowej jeziora Rospuda, podziwiać różnorodność i siłę przyrody, przy wodzie odpoczywać przy stoliku w cieniu pod drzewami, przyrodniczo nienaruszone miejsce od dziesięcioleci.

Pokoje nad jeziorem

Pokoje nad jeziorem na wsi do wynajęcia na wakacje. Pokój na poddaszu w drewnie. W dwóch pokojach zamontowaliśmy kabiny prysznicowe w łazience. [foto] dzielisz dostęp do lodówki, mikorfala, czajnik, wifi, z innymi pokojami. Łóżko wygodne, świeża pościel, czyste ręczniki. Smaczne śniadanie, obiadokolacja lub coś innego: jakiś specjał na obiad z kuchni regionalnej lokalnej, polecamy [kartacze] Drewno na ognisko, rowery na przejażdżkę po okolicy, wycieczkę łódką wzdłóż linii brzegowej jeziora. Leżakować na pomoście nad jeziorem, łowić ryby w stawie w cieniu drzewa. Latem w upalne dni, to najlepsze miejsce do odpoczynku i przebywania. Przewiewne miejsce w cieniu drzew na ławce z widokiem na jezioro.

Nad jeziorem Rospuda

[mojzakatek] odpoczywaj przy strumyku, w polodowcowej rynnie porośniętej gatunkami drzew liściastych i iglastych. Tylko Ty i cała reszta: woda, ziemia, powietrze.

Przyroda, Ty i spokój. Odpoczywaj na leżaku w cieniu stuletnich drzew. Oglądaj rośliny objęte ochroną gatunkową, wspieraj gatunki zagrożone wyginięciem. Krajobraz suwalszczyzny, górki, jeziora, lasy. Zobacz: Przyroda dostępna tylko dla Ciebie.

Jezioro Rospuda i wyspa